Hledáte na internetu pojem Iban raiffeisen bank? Mohly by vás zaujmout také další informace o Raiffeisenbank. Iban raiffeisen bank je opravdu zajímavým tématem k diskuzi. Podívejte se prosím na náš článek o Reiffeisenbank, který vám přinese spoustu informací, které jste o bance nevěděli.

Raiffeisenbank patří na českém trhu k největším bankovním společnostem. Působí u nás už od roku 1993, má tedy dlouholetou tradici. Prioritou banky je zohlednění individuálních potřeb vlastních zákazníků, snaží se například přizpůsobit požadavkům jednotlivých regionů, v nichž klienti žijí.

Již delší dobu se banka zapojuje do řady charitativních akcí a snaží se, aby ani jejím klientům nebyla sociální pomoc cizí. Zákazníci mají například možnost vzdát se bonusů a věnovat je tím charitě. Banka investuje také do kulturních či vzdělávacích akcí. Symbolem Raiffeisenbank jsou dvě zkřížené koňské hlavy, které značí ochranu rodin pod jednou střechou.

Společnost získala spoustu ocenění

V České republice začala banka působit v roce 1993. Od té doby si získala spoustu klientů z řad soukromých osob, podnikatelů i právnických subjektů. Důležitým mezníkem byl rok 2008, kdy Raiffeisenbank integrovala eBanku, od které převzala eKonto, první účet, který umožňoval vedení zdarma při určitém měsíčním obratu.

V roce 2008 byla banka vyhlášena nejlepší bankou roku v České republice. V současné době čítá více než 120 poboček a klientských center, čímž se řadí mezi největší tuzemské banky. V roce 2011 posílila společnost svůj kapitál. Skupina Raiffeisen získala již mnoho ocenění od časopisů Euromoney, Global Finance nebo The Banker za „Nejlepší banku ve střední a východní Evropě“.