Zajímáte se o pojem Klienti provident půjčky? Přečtěte si také více informací o historii a službách nebankovní společnosti Provident. Provident má pro své klienty připravené hotovostní, ale také bezhotovostní půjčky. Klienti provident půjčky je termín, o kterém zjistíte spoustu informací v různých diskuzích.

Půjčky bez ručitele již od 3000 korun, peníze do několika hodin a fixní týdenní splátky, to vše nabízí Provident. Společnost, která působí na českém trhu již od roku 1997, získala řadu spokojených zákazníků. Nabízí půjčky hlavně lidem, kteří nepotřebují vysokou hotovost, ale peníze by rádi měli ihned. Společnost se zaměřuje hlavně na nebankovní půjčky v hotovosti, zároveň však nabízí také bezhotovostní půjčky.

Společnost má dobrou pověst a tradici

Společnost Provident Financial byla založena v roce 1880 ve Velké Británii. Patří do mezinárodní skupiny International Personal Finance, která působí v šesti zemích světa. Na českém trhu ji najdeme od roku 1997. Provident získal za dobu svého působení solidní pověst, zakládá si na spolehlivosti a rychlosti a obsloužil téměř milión českých zákazníků.

Společnost dodržuje zásady zodpovědného půjčování, ke každému klientovi přistupuje individuálně a neúčtuje téměř žádné poplatky. Provident zaměstnává více než 3000 obchodních zástupců, kteří poskytují klientům profesionální servis.

Důležitým oceněním byla cena organizace Člověk v tísni, kterou společnost získala v letech 2011 a 2012. Provident obdržel 1. místo v Indexu etického úvěrování a ve srovnání etiky podnikání nebankovních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů.